FORUM TÜRK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yeni bir forum kurmak | ©phpBB | Bedava yardımlaşma forumu | Suistimalı göstermek | Son tartışmalar

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben sevgini rüyalarıma da sığdıramadım biliyor musun?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
CEZA

Ben sevgini rüyalarıma da sığdıramadım biliyor musun? Stars9
CEZA

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 21/05/08 Mesaj Sayısı : 1074 Nerden : DÜNYA :D Lakap : CEZA

Başarı Puanı:
Ben sevgini rüyalarıma da sığdıramadım biliyor musun? Img_left100/100Ben sevgini rüyalarıma da sığdıramadım biliyor musun? Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
Ben sevgini rüyalarıma da sığdıramadım biliyor musun? Img_left100/100Ben sevgini rüyalarıma da sığdıramadım biliyor musun? Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:
MesajKonu: Ben sevgini rüyalarıma da sığdıramadım biliyor musun?   Ben sevgini rüyalarıma da sığdıramadım biliyor musun? Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 12:24 pm

Bir ilk bahar sabahı şarkılara inat güzellikte oldu ilk görüşmemiz...
Kitaplarını düşüren kızın kitablarını toplar ya erkek o dereceden daha romatik bi karşılaşma..Yüreğinden dökülen gül yapraklarını topladım
saatlerce...
Ürker ya minik kedi yavrusu annesinden başkasını görmek istemez görse de korkar güvenemez.. İşte herşeyden ürker oldum o günden
sonra acamadım yüreğimi bir başkasına... Cağırdım seni dünyama gelmedin...

Yaşamanın haram olması umrumda değil sevdiğinden ayrı... İnsanı ayakta tutar bazen der insan hani bir gün olursa herkez ölürse olmaz ya
işte o gün benden başka seveceği kimse kalmazsa eli mahkum beni severse... Ben de istemem bu kadar olumsuz düşünmeyi..
Ben seni cağırdım dünyama ama gelmedin.. Sevgini kalbime gömdüm olmadı..Dünyam rüyalarım oldu..

Kactım hep insanlardan o günden beri başkasını sevmekten korktum belkide ... göller deniz oldu deniz bana seni hatırlattı...
engin bir sevgiyle sevebilme ihitmalini....
Hesaplanamayan o ihtimali... Serap demeye korktum sana "Serap kim?" demenden korktum...
Korkularla yaşadım seni kazanmadan kaybetme korkularıyla..
Birgün yendim korkularımı
seni cağırdım dünyama ama gelmedin..

Rüzgar sen koktu o günden sonra gelen her trenin yolcuları sen oldu... Birisi düşerde bi yerini acıtır diye korktum...
Düşen sen olurdun belki...
yüreği acıyan ben.... kaldırıma takılan senin ayaqın, acıyı ceken ben...Cağırdım dünyama ama gelmedin ne bileyim vardır bi bildiğin...
bir şey var sana söylemek istediğim.... Şunu unutmaman son dileğim senden sevgin o kadar büyük ki bende...
Ben sevğini rüyalarıma bile sığdıramadım....
Kullanıcı İmzası
http://forumturk.turkforumpro.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası