FORUM TÜRK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
forum kurmak | Bilişim ve Internet | Internet | ©phpBB | Bedava yardımlaşma forumu | Suistimalı göstermek | Son tartışmalar

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Senden Başka

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
CEZA

Senden Başka Stars9
CEZA

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 21/05/08 Mesaj Sayısı : 1074 Nerden : DÜNYA :D Lakap : CEZA

Başarı Puanı:
Senden Başka Img_left100/100Senden Başka Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
Seviye:
MesajKonu: Senden Başka   Senden Başka Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 12:24 pm

Sevdim seni yar! Seni,bir tek seni sevdim...Seninle varolan,senin yarattığın hayatı sevdim.Artık hayat seninle güzel,gün seninle yaşanılabilir,geceler seninle aydınlık. Ben seninle geceyi de sevdim gündüzü de.Soğuk geceleri bile sevdim yar,sen bir dokunuşunla aydınlatır,ısıtırsın diye.Her sabah seninle uyanmayı,her gece seninle uykuya dalmayı sevdim.Ben seninle uyuduğum her gece varlığınla mutluluğa uyandım.

Ben,ilk duyduğumda bile içimi titreten,gönlümü bahara çeviren sesini sevdim.Her tuttugumda,yüreğimi titreten ellerini sevdim.O sıcacık ellerini... Karanlıklarımı darmadağın eden bakışını sevdim,huzur dolu ve dinlendiren,heyacanlandıran bakışını.Ve gözlerini bana aşkla bakan güzel gözlerini...Hüzünlerimi yokeden,dünyamı aydınlatan yüzünü sevdim en çok...Bakmaya doyamadığım,güzel yüzünü. Kaygılarımı,kuşkularımı ,çaresizliklerimi alıp ***üren sımsıkı sarılmalarını sevdim yar.Dokunmalarını...Dokunmalarınla beni soluksuz bırakmalarını sevdim.Teninin sıcaklığıyla irkilmelerimi sevdim.Beynimle,bedenimle,yüreğimle bir tek seni sevdim yar
Bir tek seni!...

Senli yağmurlarda,seninle ıslanır gibi ıslanmayı,yağmurdan sonra yayılan,o mis gibi toprak kokusunu seni koklar gibi koklamayı sevdim.Senin varlığınla yeniden anlam kazanan hayatı,seninle herşeyi yeniden sevdim yar.Seninle yürüdüm yolları,seninle attığım her adımı sevdim.
Bir tek seni,seni sevdim..
Karşılıksız.riyasız,hesapsızca...Sorgulamad an,değişirmeye çalışmadan,olduğun gibi sevdim.Ben senin herşeyini sevdim yar.Kızmalarını,küsmelerini,kaprislerini,korkuları nı,kaçmalarını,herşeyini...Senin varlığın öyle güzel,herşeyin öyle sevilmeye değer ki.

Hayata dair ne varsa seninle sevdim.Seninle ve varlığınla.Ve hep var olacaksın.Bu yürek attığı sürece seveceğim seni..
BİR TEK SENİ!...

İlk değilsen bile son kalacaksın..
Aldığım Her Nefes gibi içime Dolacaksın
Belki benimle Belkide Bensiz Kalıp ağlayacaksın
Ama Gün gelecek Sonsuza Kadar Yanımda Olacaksın...
Yana yana Canım sana Geliyorum
Herşeyimle bak senin Oluyorum
Aşığım adım gibi biliyorum Ele İnat....
Sonunu Bile Bile Sana Deli Oldum Ah
İçime Sine Sine Kollarına Geldim Bak
Kıskanan Olur Sen Onları bırak Ele inat....

Yalnızlık bir perde örtmüş üstüme.
Aşk denen tek hece; bilmezdim ne...
Sonra sen geldin,
İçime dolup beni benden ettin.

Senden başka, artık düşemem aşka.
O melek yüzün, benim güleryüzüm.
Şimdi geçmişim hüzün, sensiz yaşanmış her bir gün...
Senden başka, artık düşemem aşka.
Kullanıcı İmzası
http://forumturk.turkforumpro.com

Senden Başka

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası